Synergy Trainings

wynajem sal

Synergy Trainings
Oferta

Sale
szkoleniowe

Przestrzenie stworzone do efektywnej nauki, wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny.

Sale
konferencyjne

Eleganckie i profesjonalne pomieszczenia, idealne na ważne spotkania biznesowe dla Twojej firmy.

Sale
komputerowe

Pomieszczenia dedykowane szkoleniom z zakresu obsługi komputerów, wyposażone w szybki dostęp do internetu.

zasady współpracy
w czterech prostych krokach

01

Wysłanie zapytania

W idealnym zapytaniu znajdują się informacje, które umożliwią dokonanie dokładnej i wiarygodnej wyceny, jak: czas wynajmu, ilość osób, zapotrzebowanie na catering, inne potrzeby.

02

Wycena
i warunki

Klient otrzymuje mailowo ofertę wraz z opisem usługi wynajmu i / lub cateringu wraz z propozycją cenową. Na tym etapie doprecyzowujemy warunki najmu i istotne dla klienta szczegóły.

03

Podpisanie umowy

W kolejnym kroku przesyłamy Klientowi wzór umowy najmu i po jego ostatecznym zaakceptowaniu prosimy o jej podpisanie i odesłanie w dwóch egzemplarzach.

04

Wynajem
i płatność

W trakcie wynajmu zapewniamy pomoc techniczną i organizacyjną – jesteśmy do dyspozycji Klienta. Po zakończeniu wynajmu standardowo wystawiamy fakturę z co najmniej 14 dniowym terminem płatności.

Wynajmij salę w Kłodzku
synergy trainings

Lokalizacja w Kłodzku to budynek znajdujący się przy ul. Wyspiańskiego 2F, gdzie mieści się kompleks szkoleniowy Synergy Trainings. Jest to doskonałe miejsce dla organizacji konferencji, szkoleń, prezentacji oraz warsztatów. Zlokalizowane przy ulicy Wyspiańskiego, nasze pomieszczenia są zaciszne i ciche, stwarzając dogodne warunki zarówno dla zdobywania wiedzy przez kursantów, jak i prowadzących.

Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą szkoleniową, którą stale rozwijamy, co pozwala nam na kompleksową organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak szkolenia, konferencje czy warsztaty. Nasze przestrzenie pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Oferujemy:

  • Wynajem sal konferencyjnych,
  • Wynajem sal szkoleniowych,
  • Wynajem pracowni komputerowych,
  • Profesjonalne wsparcie techniczne, włączając w to podłączenie sprzętu oraz pomoc techniczną podczas prezentacji,
  • Obsługę organizacyjną wydarzenia.

 

Posiadamy 10 sal szkoleniowych (o pojemności nawet do 50 osób), 3 aule (do 80 osób), pracownię komputerową (do 18 osób) oraz kompletną infrastrukturę konferencyjną z obsługą multimedialną.

Korzyści, które osiągną Państwo ze współpracy z Synergy Trainings:

•  Wynajmem sali w pełni przystosowanych do przeprowadzenia szkolenia, kursu, prezentacji lub wystąpienia,
•  Dostęp do sprzętu multimedialnego,
•  Atrakcyjną lokalizację dla uczestników wydarzenia oraz prowadzących i organizatorów,
•  Dbałość o należytą oprawę całego wydarzenia,
•  Wsparcie w zakresie kwestii organizacyjnych.

Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do świadczonych usług, wprowadzając nowe rozwiązania i modernizując nasze przestrzenie, aby spełnić wymagania klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wynajmu sal konferencyjnych, ciesząc się dużym zaufaniem. Dbamy, aby pod względem organizacyjnym wydarzenie zostało należycie przygotowane. Satysfakcja i zadowolenie Klientów z wynajmu sal szkoleniowych są jednym z naszych priorytetów.

Zapraszamy również do korzystania z sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych w naszym budynku we Wrocławiu, gdzie również oferujemy wynajem sal wraz z wyposażeniem dostosowanym do przeprowadzenia prezentacji multimedialnych i interaktywnych szkoleń.

Dostrzegamy wyjątkowość wydarzeń organizowanych przez naszych Klientów, dlatego zawsze dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb. Na początku współpracy przeprowadzamy wywiad, aby określić oczekiwania Klienta. 

Pytamy m.in. o:

•  Liczbę uczestników,
•  Formę szkolenia: prezentacja, wykład, warsztaty komputerowe, ćwiczenia,
•  Termin organizacji wydarzenia,
•  Czas trwania szkolenia,
•  Wyposażenie, z którego będą chcieli Państwo skorzystać podczas prowadzenia prezentacji, ćwiczeń lub warsztatów.

Na podstawie uzyskanych informacji proponujemy:
•  Wynajem konkretnych pomieszczeń, którymi dysponujemy: aula, sala komputerowa lub sala szkoleniowa,
•  Sprzęt multimedialny pomagający w przeprowadzeniu wystąpienia,
•  Dodatkowe wsparcie techniczno-organizacyjne.

Jesteśmy także otwarci na dłuższą współpracę w zakresie wynajmu sali w budynkach Synergy Trainings we Wrocławiu i Kłodzku. Po osiągnięciu porozumienia w zakresie świadczonej usługi zadbamy, aby każde organizowane przez Państwa szkolenie w naszych pomieszczeniach odbyło się bez problemów technicznych z naszej strony, a uczestnicy szkolenia będą mogli bez przeszkód zdobywać nową wiedzę. Odpowiednia oprawa pomaga także zwiększyć skuteczność przyswajania nowych informacji, a dostępność niezbędnych technologii to okazja do przetestowania nowoczesnych metod nauczania.

Koszt wynajmu sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych uzależniony jest m.in. od ilości i czasu trwania zleceń, a także od innych wymagań, którym za każdym razem staramy się sprostać. Wycenę przygotowujemy indywidualnie, zwracając uwagę na zadowolenie obu stron z proponowanych warunków współpracy. Otwarcie podchodzimy do kwestii negocjacji i elastycznie dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych Klientów i Partnerów. Jesteśmy tutaj dla Państwa i chętnie pomożemy w przygotowaniu konferencji lub warsztatów.
Na naszej stronie znajdą Państwo plan rozmieszczenia budynku, dzięki któremu podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego będą Państwo mogli sprawdzić, gdzie odbędzie się szkolenie lub konferencja. Dojazd do naszego centrum mogą sobie sprawdzić Państwo za pomocą interaktywnej mapy Google.

Przygotowaliśmy również galerię zdjęć. Na fotografiach zapoznają się Państwo z:

•  Układem sal konferencyjnych i szkoleniowych,
•  Wyposażeniem pracowni komputerowej,
•  Ilością dostępnych miejsc w poszczególnych pomieszczeniach.

Planując organizację konferencji lub szkolenia, warto skorzystać ze wsparcia osób posiadających wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dobór odpowiedniego wyposażenia, ustalenie optymalnej liczby uczestników, zaplanowanie rozkładu zajęć oraz chociażby zadbanie o poczęstunek wiąże się z podjęciem dużego wysiłku. Jeśli nigdy wcześniej nie podejmowali się Państwo przygotowania takiego wydarzenia, jego organizacja może pochłonąć dużo czasu, który mogliby Państwo przeznaczyć na przygotowanie prezentacji pod względem merytorycznym.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i służymy radą w zakresie organizacji konferencji, szkolenia, warsztatów lub kursów.

Kompleksowe wyposażenie sal na szkolenia biznesowe

Zarówno nasze budynki we Wrocławiu, jak i obiekt w Kłodzku posiadają znakomicie wyposażone sale na kongresy, spotkania biznesowe i edukacyjne, sympozja, imprezy firmowe oraz wydarzenia innego rodzaju. Wszystkie dostępne sale cechują się bogatym, nowoczesnym wyposażeniem oraz dużą funkcjonalnością.

W Synergy Trainings możemy zaoferować Państwu sprzęt multimedialny, dzięki któremu każde spotkanie, szkolenie, konferencja czy event przebiegnie profesjonalnie i bez żadnych zakłóceń. Posiadamy także projektory, dzięki którym można wygodnie i w prosty sposób wyświetlić dowolną prezentację, pokaz slajdów, zdjęcia czy wykresy. 

Klient, który decyduje się na wynajem sali na kursy i szkolenia w Kłodzku, zapewniamy fachowe podłączenie, instalację oraz konfigurację sprzętu, gwarantujące wysoką jakość.

W naszych ośrodkach konferencyjnych proponujemy także dostęp do szybkiego, bezpłatnego internetu bezprzewodowego, z którego mogą korzystać uczestnicy szkoleń i spotkań.

Funkcjonalny układ pomieszczeń

Każda sala do wynajęcia we Wrocławiu i w Kłodzku charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczenia. Sale są przestronne i dobrze oświetlone. Nasz budynek szkoleniowy w Kłodzku oferuje ułożenie stołów i krzeseł, dostosowane do liczby uczestników oraz charakteru i rodzaju wydarzenia.

 

Koszt wynajmu sali

Koszt sali do wynajęcia we Wrocławiu zależy od kilku czynników, dlatego jeśli chcą Państwo poznać konkretną cenę wynajmu sali, zapraszamy do kontaktu z nami. Podczas rozmowy nasi specjaliści poproszą Państwa o informacje na temat danego zapotrzebowania – długości trwania konferencji lub szkolenia, liczby uczestników, wymagań dotyczących wyposażenia sali itp. Na ich podstawie przedstawią przygotowaną wycenę. Istnieje również możliwość wstępnej rezerwacji danego terminu na szkolenie lub event. Na Państwa adres zostanie przesłana umowa wynajmu sali, a po jej podpisaniu i odesłaniu do nas, konkretna data na wynajem sal we Wrocławiu lub Kłodzku zostanie zarezerwowana na stałe.

Pomoc doświadczonych specjalistów

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń, konferencji i innego rodzaju spotkań biznesowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, służymy fachową poradą i pomocą w zakresie przygotowania oraz organizacji dowolnego wydarzenia – szkolenia, warsztatów, konferencji czy seminarium. Doradzimy, jak najlepiej ustawić stoliki i nagłośnienie, co podać jako posiłek czy poczęstunek, a także – w jaki sposób ustawić harmonogram prelekcji, by wszyscy uczestnicy konferencji lub szkolenia komfortowo i bez poczucia zmęczenia mogli brać udział we wszystkich częściach warsztatów lub spotkań.

Czytaj dalej