Synergy Trainings

sale komputerowe
synergy trainings

Zapraszamy do zapoznania się ze schematem, zdjęciami i opisem pomieszczenia oferowanego do wynajmu znajdującego się w poniższej zakładce. 

Nasz budynek w Kłodzku oferuje kompleksowe wyposażenie sal komputerowych w nowoczesny sprzęt multimedialny, idealny do szkoleń z zakresu informatyki, marketingu oraz innych dziedzin wymagających dostępu do sprzętu informatycznego. Proponujemy pomieszczenie dydaktyczne wyposażone w 18 stanowisk komputerowych. 

Nasze sale zostały wyposażone w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt, w tym rzutniki, ekrany, tablice suchościeralne i kredowe, monitory oraz inne akcesoria niezbędne do prowadzenia efektywnych szkoleń.

 Dogodna lokalizacja

Synergy Trainings Kłodzko to doskonałe miejsce na szkolenia w Kłodzku nie tylko ze względu na liczbę i pojemność sal do szkoleń, ale również na lokalizację. Budynek mieści się przy ulicy Wyspiańskiego nad w odległości zaledwie 1 km od rynku w Kłodzku. Spokojna i cicha okolica zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy.

Funkcjonalna sala komputerowa

Nasza sala komputerowa jest doskonałym miejscem do przeprowadzenia szkoleń z obsługi programów biurowych, warsztatów programistycznych, projektów graficznych czy kursów e-learningowych. Sala została starannie zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i komforcie użytkowników.

Wydajny sprzęt komputerowy oraz nowoczesne oprogramowanie stanowią podstawę wyposażenia sali. Zapewniamy szybki dostęp do internetu, co umożliwia swobodne korzystanie z zasobów online oraz prowadzenie interaktywnych zajęć.

Koszt wynajmu sali komputerowej

Cena sali szkoleniowej na wynajem zależy od kilku czynników, dlatego podanie konkretnej, ostatecznej kwoty bez ich uwzględnienia, jest niemożliwe. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową wycenę wynajmu sali komputerowej, zachęcamy do kontaktu z nami. Po ustaleniu terminu organizacji danego wydarzenia i liczby biorących w nim udział uczestników, przedstawimy Państwu konkretną ofertę cenową.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli szukasz idealnego miejsca na przeprowadzenie szkolenia z zakresu informatyki lub innych dziedzin, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci zorganizować udane wydarzenie w naszym budynku.

Czytaj dalej
Budynek Kłodzko

II Piętro

Sala komputerowa