Synergy Trainings

wynajem sali szkoleniowej
synergy trainings kłodzko

Zapraszamy do zapoznania się ze schematami, zdjęciami i opisami pomieszczeń oferowanych do wynajmu w Kłodzku znajdującymi się w poniższych zakładkach. 

Kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych w Kłodzku

Nasz budynek posiada szereg sal szkoleniowych, które łącznie mogą pomieścić ponad tysiąc osób. Dysponujemy 3 dużymi aulami i kilkunastoma mniejszymi pomieszczeniami dydaktycznymi. Wszystkie sale do szkoleń mieszczą się w jednym budynku.

Nasze sale szkoleniowe do wynajęcia zostały wyposażone w niezbędny do przeprowadzenia szkoleń sprzęt. W dostępnej ofercie posiadamy rzutniki zainstalowane pod sufitem, rzutniki przenośne, ekrany do wyświetlania prezentacji, zdjęć, wykresów i slajdów, czy tablice suchościeralne i kredowe.

Synergy Trainings Kłodzko to znakomite miejsce na szkolenie, konferencję, warsztaty, sympozjum czy spotkanie biznesowe. W zależności od rodzaju wydarzenia oraz liczby jego uczestników, każdy organizator ma możliwość wyboru sali szkoleniowej najlepiej dopasowanej do swych potrzeb i wymagań.

Sale do wynajęcia w dogodnej lokalizacji

Synergy Trainings Kłodzko to doskonałe miejsce na szkolenia w Kłodzku nie tylko ze względu na liczbę i pojemność sal do szkoleń, ale również na lokalizację. Budynek mieści się przy ulicy Wyspiańskiego nad w odległości zaledwie 1 km od rynku w Kłodzku. Spokojna i cicha okolica zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy.

Koszt wynajmu sali szkoleniowej

Cena sali szkoleniowej na wynajem zależy od kilku czynników, dlatego podanie konkretnej, ostatecznej kwoty bez ich uwzględnienia, jest niemożliwe. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową wycenę wynajmu sali lub auli, zachęcamy do kontaktu z nami. Po ustaleniu terminu organizacji danego wydarzenia, jego charakteru (czy to szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe lub inne zdarzenie) czy też liczby biorących w nim udział uczestników, przedstawimy Państwu konkretną ofertę cenową.

Zorganizuj szkolenie w Synergy Trainings Kłodzko

Interesuje Państwa profesjonalna, wysokiej klasy organizacja szkoleń w Kłodzku? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w naszym budynku. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, która sala szkoleniowa w Kłodzku będzie najbardziej odpowiednia dla organizowanego wydarzenia oraz zarezerwujemy dogodny termin. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Budynek Kłodzko

Parter

2 Aule, 3 Sale szkoleniowe

Budynek Kłodzko

I Piętro

3 Sale szkoleniowe

 

Budynek Kłodzko

II Piętro

3 Sale szkoleniowe

 

Budynek Kłodzko

III Piętro

1 Aula