Synergy Trainings

sale konferencyjne
synergy trainings kłodzko

Zapraszamy do zapoznania się ze schematami, zdjęciami i opisami pomieszczeń oferowanych do wynajmu znajdującymi się w poniższych
zakładkach. 

Kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych w Kłodzku

Organizacja branżowych eventów, jak np. konferencje to wielkie wyzwanie dla osób lub firm, planujących takie wydarzenia. Najważniejszy jest oczywiście wartościowy program spotkania i ciekawe wystąpienia. Żeby jednak konferencję można było uznać za sukces, równie ważne jest miejsce, gdzie odbywa się impreza.

Właśnie na takie okazje przygotowaliśmy w Synergy Trainings Kłodzko nasze sale konferencyjne. Gwarantujemy Państwu i Państwa gościom pełen komfort. W naszym budynku dysponujemy  salami, dostosowanymi do organizacji większych eventów. Każda aula konferencyjna posiada zaplecze multimedialne. 

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów. W czasie wynajmu sal nasz personel jest do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie techniczne i organizacyjne.

Sale do wynajęcia w dogodnej lokalizacji

Synergy Trainings Kłodzko to doskonałe miejsce na szkolenia w Kłodzku nie tylko ze względu na liczbę i pojemność sal do szkoleń, ale również na lokalizację. Budynek mieści się przy ulicy Wyspiańskiego nad w odległości zaledwie 1 km od rynku w Kłodzku. Spokojna i cicha okolica zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy.

Koszt wynajmu auli

Cena sali konferencyjnej na wynajem zależy od kilku czynników, dlatego podanie konkretnej, ostatecznej kwoty bez ich uwzględnienia, jest niemożliwe. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową wycenę wynajmu sali lub auli, zachęcamy do kontaktu z nami. Po ustaleniu terminu organizacji danego wydarzenia, jego charakteru (czy to szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe lub inne zdarzenie) czy też liczby biorących w nim udział uczestników, przedstawimy Państwu konkretną ofertę cenową.

Zorganizuj konferencję w Synergy Trainings Kłodzko

Interesuje Państwa profesjonalna, wysokiej klasy organizacja konferencji w Kłodzku? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w naszym budynku. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, która aula w Kłodzku będzie najbardziej odpowiednia dla organizowanego wydarzenia oraz zarezerwujemy dogodny termin. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Budynek Kłodzko

Parter

2 Aule

Budynek Kłodzko

III Piętro

Aula