Wynajem sali szkoleniowej

Zapraszamy do zapoznania się ze schematami i opisami pomieszczeń oferowanych do wynajmu.

Budynek A

Poziom czerwony – przyziemie. Składa się 4 sal dydaktycznych, mieszczących od 8 do 36 osób; sala -04 wyposażona jest w rzutnik multimedialny zainstalowany pod sufitem, a także w ekran do wyświetlania prezentacji. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się bufet z częścią jadalną, szatnia, a także samoobsługowe ksero.

1

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – budynek A (poziom czerwony – przyziemie)

 

Poziom niebieski – parter. W głównym holu znajduje się monitor, na którym wyświetlane są informacje dotyczące aktualnych wynajmów / zajęć, odbywających się w budynku. W portierni znajdują się klucze do wszystkich sal, a także dodatkowe wyposażenie, tj. piloty do rzutników, stojaki, ekrany, kable, przedłużacze, mikrofony. Na piętrze mieści się z 6 sal dydaktycznych, mieszczących od 8 do 40 osób, w tym sala 014 wyposażona jest w rzutnik multimedialny i ekran zainstalowane pod sufitem.

budynek_a_poziom_niebieski_xyz

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom niebieski – parter)

 

Poziom pomarańczowy – I piętro. Przeznaczony jest w całości na pomieszczenia biurowe pracowników firmy. Na tej kondygnacji znajduje się również biblioteka i czytelnia.

3

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom pomarańczowy) – I piętro

 

Poziom zielony – II piętro. 13 sal dydaktycznych. Znajdują się tam zarówno małe sale, mieszczące około 10 osób jak i te średniej wielkości, które mieszczą około 36-46 osób. Na tym piętrze znajduje się także studio obróbki dźwięku.

4

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom zielony – piętro II)

 

Poziom fioletowy – III piętro. Znajduje się tu 17 sal dydaktycznych, w tym pracownie komputerowe. Pięć pomieszczeń (pracownie komputerowe 302a, 302b i 313/315 oraz sale szkoleniowe 303 i 309) jest o podwyższonym standardzie i są wyposażone m.in. w klimatyzację. Na tym piętrze znajduje się także punkt ksero oraz automat z napojami.

budynek_a_poziom_fioletowy_x

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom fioletowy – piętro III)

 

Poziom czarny – IV piętro. Na tym poziomie znajdują się 2 duże sale wykładowe, mieszczące około 80 osób. Sala 403 wyposażona jest w „klasyczne” krzesła i ławki, natomiast w sali 408 znajdują się krzesła z pulpitami. Pozostałe 4 pomieszczenia, to pracownie komputerowe, wyposażone w 20 stanowisk komputerowych.

budynek_a_poziom_czarny_x

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek A (poziom czarny – piętro IV)

 

Budynek B

Budynek B – parter. Budynek B połączony jest z budynkiem A, poprzez Aulę I z którą sąsiaduje. Dzięki temu, sala B2 mieszcząca około 24 osób, oraz korytarz przed tą salą, mogą służyć jako zaplecze konferencyjne dla organizatorów lub miejsce na sekretariat imprez. Tuż obok sali B2 znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

aula_1_i_budynek_b_parter

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Aula I budynek B (parter)

8

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Aula I budynek B (parter)

9

Pobierz w większym rozmiarze: schemat – Budynek B (piętro I)

 

Budynek C

10

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek C (parter)

 

Budynek M

11

Pobierz w większym rozmiarze:schemat – budynek M (piętro I)

 

Kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych we Wrocławiu

Nasze centrum oferuje wynajem sal szkoleniowych, które łącznie mogą pomieścić kilka tysięcy osób. Proponujemy 2 duże aule i 47 mniejszych pomieszczeń dydaktycznych. Wszystkie sale do szkoleń mieszczą się w czterech położonych blisko siebie budynkach A, B, C oraz M.

Nasze sale szkoleniowe do wynajęcia zostały wyposażone w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt multimedialny. W dostępnej ofercie posiadamy rzutniki zainstalowane pod sufitem, ekrany do wyświetlania prezentacji, zdjęć, wykresów i slajdów. Dysponujemy również dodatkowymi akcesoriami, takimi jak monitory, kable i przedłużacze, sprzęt nagłośnieniowy i mikrofony, stojaki, piloty do rzutników, wskaźniki itp.

Ośrodek Synergy Trainings to znakomite miejsce na szkolenie, konferencję, warsztaty, sympozjum czy spotkanie biznesowe. W zależności od rodzaju wydarzenia oraz liczby jego uczestników, każdy organizator ma możliwość wyboru sali szkoleniowej najlepiej dopasowanej do swych potrzeb i wymagań.

Ksero, bufet, biblioteka i czytelnia

W naszym ośrodku znajduje się również samoobsługowe ksero, bufet z częścią jadalną oraz szatnia. W obiektach mieszczą się także automaty z napojami. W głównym holu budynku A zainstalowany jest monitor, na którym są wyświetlane aktualne informacje dotyczące zajęć i wykładów odbywających się w obiekcie. Synergy Training mieści również dobrze wyposażoną bibliotekę oraz czytelnię. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich naszych Klientów z różnych branż, w ofercie posiadamy również możliwość skorzystania z profesjonalnego, nowoczesnego studia obróbki dźwięku.

Budynki centrum Synergy Trainings wyposażone są w windy oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu, proponowanego bezpłatnie dla wszystkich Gości. Obiekty są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niektóre sale szkoleniowe posiadają zamontowaną klimatyzację. Przed ośrodkiem mieści się darmowy parking dla uczestników szkoleń i konferencji, mogący pomieścić aż 90 samochodów.

Sale do wynajęcia w dogodnej lokalizacji

Ośrodek Synergy Trainings to doskonałe miejsce na szkolenia we Wrocławiu nie tylko ze względu na liczbę i pojemność sal do szkoleń, ale również na lokalizację. Centrum mieści się przy ulicy Krakowskiej nad rzeką Oławką w odległości zaledwie 2,5 km od centrum Wrocławia. Spokojna i cicha okolica zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy, natomiast bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych gwarantuje szybki, wygodny dojazd w różne części miasta.

Catering i pomoc organizacyjna

Nasi specjaliści oferują Państwu profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie organizacji danego szkolenia czy konferencji. Doradzamy, która sala szkoleniowa na wynajem będzie najbardziej odpowiednia i dopasowana do danego wydarzenia, zarówno pod względem jego rodzaju, jak i liczby Gości. Pomagamy w wyborze odpowiedniego menu, służymy również fachową pomocą w zakresie instalacji i obsługi sprzętu multimedialnego – nagłośnienia, rzutników i projektorów, ekranów itp.

Oferujemy także usługi gastronomiczne na Państwa szkolenie, konferencję, sympozjum czy inne wydarzenie. Proponujemy zarówno pełne menu ze smacznymi obiadami i śniadaniami włącznie, jak i bufet w formie przekąsek na lunche, przerwy kawowe i biznesowe spotkania. W ofercie posiadamy bogate, różnorodne menu, spośród którego każdy organizator wydarzenia może wybrać potrawy i przekąski najbardziej odpowiednie dla zaproszonych Gości.

Dzięki naszej pomocy organizacja szkolenia we Wrocławiu okaże się wyjątkowo prosta. Fachowe doradztwo i realna pomoc sprawiają, że organizatorzy oraz uczestnicy wydarzenia mogą poświęcić cały swój czas i energię na sam udział w szkoleniu czy konferencji, bez konieczności zajmowania się jego organizowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w współtworzeniu tego rodzaju wydarzeń (działamy na rynku już 25 lat, a od 1993, czyli roku powstania centrum, w naszych szkoleniach uczestniczyło ponad 57 000 osób), tak więc z pełną odpowiedzialnością oferujemy Państwu swoje usługi.

Koszt wynajmu sali szkoleniowej

Cena sali szkoleniowej na wynajem zależy od kilku czynników, dlatego podanie konkretnej, ostatecznej kwoty bez ich uwzględnienia, jest niemożliwe. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową wycenę wynajmu sali lub auli, zachęcamy do kontaktu z nami. Po ustaleniu terminu organizacji danego wydarzenia, jego charakteru (czy to szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe lub inne zdarzenie) czy też liczby biorących w nim udział uczestników, przedstawimy Państwu konkretną ofertę cenową.

Zorganizuj szkolenie w Synergy Trainings

Interesuje Państwa profesjonalna, wysokiej klasy organizacja szkoleń we Wrocławiu? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie naszego centrum. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, która sala szkoleniowa we Wrocławiu będzie najbardziej odpowiednia dla organizowanego wydarzenia oraz zarezerwujemy dogodny termin. Serdecznie zapraszamy!