O firmie

Synergy Trainings to tradycja, szacunek do wiedzy oraz dynamika w działaniu.

Naszą ofertę szkoleniową budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie Ośrodka Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja”, założyciela Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”. Od 1993 roku w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 57 000 osób. Poziom kształcenia oraz jakość obsługi klienta potwierdzają uzyskane certyfikaty i referencje.

Nasza praca już od 23 lat spotyka się z uznaniem klientów indywidualnych i biznesowych. Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają certyfikat ISO 9001:2008 oraz akredytacja Kuratora Oświaty. Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym z licencją na przeprowadzanie egzaminów The European Language Certificates – TELC. W Synergy Trainings szkolenia informatyczne realizujemy zgodnie z wymogami egzaminów na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL.

Nie zapominamy o zasadach uczciwego funkcjonowania w biznesie. Spotkało się to z uznaniem Krajowej Izby Gospodarczej, która przyznała nam tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Jesteśmy także laureatem konkursu „Polski Sukces” i firmą wyróżnioną tytułem „Gazeli Biznesu”.

Stawiamy na praktyczny aspekt szkoleń i wiedzę, która przekłada się na skuteczne działanie. Osiągamy cele wspólnie z Klientem. Oferta Synergy Trainings to zarówno szkolenia otwarte, jak i produkty dedykowane dla jednostek administracji publicznej oraz segmentu przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na precyzyjny wybór treści programowych oraz kadry prowadzącej. Nasi szkoleniowcy to najlepsi praktycy w swoich dziedzinach.

Zapraszamy do współpracy.