Wynajmij salę we Wrocławiu

Kompleks szkoleniowy Synergy Trainings we Wrocławiu położony jest zaledwie 2,5 km od centrum, w jednym
z najcichszych zakątków miasta, tuż nad rzeką Oławką. To doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, prezentacji oraz warsztatów. Nasze centrum szkoleniowe, choć znajduje się przy ulicy Krakowskiej, ukryte jest przed gwarem i hałasem. Kursanci znajdą u nas dogodne warunki do zdobywania wiedzy, a prowadzący będą mogli w ciszy i spokoju przygotować się do przeprowadzenia szkolenia.

Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą szkoleniową, którą stale rozwijamy. Oferujemy kompleksową organizację szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów itp. Rozmiar centrum szkoleniowo-konferencyjnego Synergy Trainings pozwala nam podjąć się nietypowych zleceń i realizacji. Każdego Klienta za każdym razem obsługujemy z pełnym zaangażowaniem. Od pierwszego do ostatniego kontaktu z uwagą i otwartością wsłuchujemy się w sugestie naszych Klientów, na które natychmiast reagujemy.

Zapewniamy:
•  Wynajem sal konferencyjnych,
•  Wynajem sal szkoleniowych,
•  Wynajem pracowni komputerowych,
•  Profesjonalne wsparcie techniczne (podłączenie sprzętów, ustawienie nagłośnienia, pomoc techniczną podczas        prowadzenia prezentacji),
• Obsługę organizacyjną wydarzenia.

Dysponujemy 47 salami szkoleniowymi (nawet do 70 osób), 2 aulami (do 270 osób), 9 salami komputerowymi (do 20 osób) oraz pełną infrastrukturą konferencyjną z obsługą multimedialną i cateringową. Do Państwa dyspozycji oddajemy też ponad 90 bezpłatnych, monitorowanych miejsc parkingowych. Centrum szkoleniowo-konferencyjne Synergy Trainings jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Korzyści, które osiągną Państwo ze współpracy z Synergy Trainings:
•  Wynajmem sali w pełni przystosowanych do przeprowadzenia szkolenia, kursu, prezentacji lub wystąpienia,
•  Dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego,
•  Atrakcyjną lokalizację z bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla uczestników wydarzenia oraz prowadzących i      organizatorów,
•  Dbałość o należytą oprawę całego wydarzenia,
•  Organizacja cateringu dla uczestników szkolenia,
•  Wsparcie w zakresie kwestii organizacyjnych.
Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do świadczonych usług, starając się spełnić w stu procentach oczekiwania Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wynajmu sal konferencyjnych, cieszymy się dużym zaufaniem, a za każde zlecenie pełną odpowiedzialność. Dbamy, aby pod względem organizacyjnym wydarzenie zostało należycie przygotowane. Satysfakcja i zadowolenie Klientów z wynajmu sal szkoleniowych są jednym z naszych priorytetów.

Zapraszamy również do korzystania z sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych w naszym centrum szkoleniowym w Kłodzku, gdzie również oferujemy wynajem sal wraz z wyposażeniem dostosowanym do przeprowadzenia prezentacji multimedialnych i interaktywnych szkoleń.

Dostrzegamy wyjątkowość wydarzeń organizowanych przez naszych Klientów, dlatego zawsze  dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta.Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń. Na początku współpracy przeprowadzamy wywiad, aby określić oczekiwania Klienta. Pytamy m.in. o:
•  Liczbę uczestników,
•  Formę szkolenia: prezentacja, wykład, warsztaty komputerowe, ćwiczenia, treningi,
•  Termin organizacji wydarzenia,
•  Czas trwania szkolenia,
•  Wyposażenie, z którego będą chcieli Państwo skorzystać podczas prowadzenia prezentacji, ćwiczeń lub warsztatów.

Na podstawie uzyskanych informacji proponujemy:
•  Wynajem konkretnych pomieszczeń, którymi dysponujemy: aula, sala komputerowa lub sala szkoleniowa,
•  Sprzęt multimedialny pomagający w przeprowadzeniu wystąpienia,
•  Dodatkowe wsparcie techniczno-organizacyjne,
•  Catering,
•  Przejęcie obowiązków organizacyjnych.

Jesteśmy także otwarci na dłuższą współpracę w zakresie wynajmu sali w naszym centrum szkoleniowym Synergy Trainings we Wrocławiu. Po osiągnięciu porozumienia w zakresie świadczonej usługi gwarantujemy, że każde organizowane przez Państwa szkolenie w naszych pomieszczeniach będzie udane, a uczestnicy szkolenia wyjdą zadowoleni i wzbogaceni o nową wiedzę. Odpowiednia oprawa pomaga także zwiększyć skuteczność przyswajania nowych informacji, a dostępność nowoczesnych technologii to okazja do przetestowania nowoczesnych metod nauczania.

Koszt wynajmu sal szkoleniowych, komputerowych i konferencyjnych uzależniony jest m.in. od ilości i czasu trwania zleceń, a także od innych wymagań, którym za każdym razem staramy się sprostać. Wycenę przygotowujemy indywidualnie, zwracając uwagę na zadowolenie obu stron z proponowanych warunków współpracy. Otwarcie podchodzimy do kwestii negocjacji i elastycznie dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych Klientów i Partnerów. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzenie szkolenia w miejscowości Wrocław to przedsięwzięcie złożone, które wymaga zaangażowania. Jesteśmy tutaj dla Państwa i chętnie pomożemy w przygotowaniu konferencji lub warsztatów.
Na naszej stronie znajdą Państwo plan rozmieszczenia budynków, dzięki któremu podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego będą Państwo mogli sprawdzić, gdzie odbędzie się szkolenie lub konferencja. Plan mogą Państwo wykorzystać w swoich materiałach udostępnianych uczestnikom szkolenia. W ten sposób kursanci bez problemu trafią do odpowiedniej sali lub auli.
Zachęcamy także do obejrzenia wirtualnego spaceru. Zaprezentowane są na nim budynki, których wynajem oferujemy. Na wizualizacji zaprezentowany jest także monitorowany parking na 90 miejsc oraz zielone otoczenie naszego kompleksu szkoleniowego, idealne na integrację uczestników szkolenia podczas przerw. Dojazd do centrum mogą sobie sprawdzić Państwo za pomocą interaktywnej mapy Google.
Przygotowaliśmy również galerię zdjęć. Na fotografiach zapoznają się Państwo z:
•  Układem sal konferencyjnych i szkoleniowych,
•  Wyposażeniem pracowni komputerowych,
•  Pokojami do odpoczynku i rozmów kuluarowych.

Planując organizację konferencji lub szkolenia, warto skorzystać ze wsparcia osób posiadających wiedzę i doświadczenie
w tym zakresie. Dobór odpowiedniego wyposażenia, ustalenie optymalnej liczby uczestników, zaplanowanie rozkładu zajęć oraz chociażby zadbanie o poczęstunek wiąże się z podjęciem dużego wysiłku. Jeśli nigdy wcześniej nie podejmowali się Państwo przygotowania takiego wydarzenia, jego organizacja może pochłonąć dużo czasu, który mogliby Państwo przeznaczyć na przygotowanie prezentacji pod względem merytorycznym.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i służymy radą w zakresie organizacji konferencji, szkolenia, warsztatów, kursów lub treningów.

Kompleksowe wyposażenie sal na szkolenia biznesowe

Zarówno nasze centrum szkoleniowe we Wrocławiu, jak i obiekt w Kłodzku posiada znakomicie wyposażone sale na kongresy, spotkania biznesowe i edukacyjne, sympozja, imprezy firmowe oraz wydarzenia innego rodzaju. Wszystkie dostępne sale cechują się bogatym, nowoczesnym wyposażeniem oraz dużą funkcjonalnością.

Nasze centrum szkoleniowo konferencyjne może zaoferować Państwu sprzęt multimedialny wysokiej jakości, dzięki któremu każde spotkanie, szkolenie, konferencja czy event przebiegnie profesjonalnie i bez żadnych zakłóceń. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami nagłaśniającymi, które gwarantują uczestnikom doskonałą słyszalność i umożliwiają prowadzenie swobodnych dyskusji i wykładów. Posiadamy także projektor, dzięki któremu można wygodnie i w prosty sposób wyświetlić dowolną prezentację, pokaz slajdów, zdjęcia czy wykresy. Asortyment naszych ośrodków szkoleniowych we Wrocławiu i Kłodzku obejmuje także akcesoria multimedialne innego rodzaju, takie jak tablice interaktywne, ekrany, laserowe wskaźniki i inne urządzenia pomocnicze.

Klientowi, który decyduje się na wynajem sali na kursy i szkolenia we Wrocławiu, zapewniamy fachowe podłączenie, instalację oraz konfigurację sprzętu, gwarantujące pełną jakość i moc wszystkich mikrofonów, systemów audio, wzmacniaczy czy głośników. Na bieżąco śledzimy nowinki i trendy technologiczne, aby móc zaoferować wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy.

W naszych ośrodkach konferencyjnych proponujemy także dostęp do szybkiego, bezpłatnego internetu bezprzewodowego, z którego mogą korzystać uczestnicy szkoleń i spotkań. Sale i pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia Gościom komfort nawet podczas wielogodzinnych konferencji.

Wygodne umeblowanie sal

Nasze sale do wynajęcia są również kompleksowo i wygodnie umeblowane. Wiemy, jak wielogodzinne siedzenie podczas wykładów lub szkoleń może dać się we znaki kręgosłupowi czy nogom. Z tego względu wyposażyliśmy nasze pomieszczenia w komfortowe, ergonomiczne krzesła z oparciami dopasowanymi odpowiednio do pleców, które umożliwiają utrzymanie właściwej postawy, bez zbytniego obciążenia sylwetki i kręgosłupa nawet przez długi czas. Zdajemy sobie sprawę, że sale na spotkania i szkolenia biznesowe powinny pełnić

także reprezentacyjną funkcję i budować pozytywny wizerunek firmy, dlatego też oferujemy meble atrakcyjne wizualnie, spójne pod względem wyglądu.

Funkcjonalny układ pomieszczeń

Każda sala do wynajęcia we Wrocławiu i w Kłodzku charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczenia. Sale są przestronne i dobrze oświetlone. Nasz ośrodek szkoleniowy we Wrocławiu oferuje dowolne ułożenie stołów i krzeseł, dostosowane do liczby uczestników oraz charakteru i rodzaju wydarzenia. Szczególnie polecamy tzw. układ konferencyjny z dużym stołem na środku sali i krzesłami dookoła, sprawdzający się przede wszystkim podczas negocjacji biznesowych i rozmów kadry zarządzającej. Równie popularny jest też układ w kształcie podkowy, zapewniający bezpośredni i wygodny kontakt wszystkim uczestnikom spotkań.

Catering na szkolenia i konferencje

Nasz ośrodek konferencyjny może zaproponować również kompleksową obsługę cateringową na organizowane przez Państwa wydarzenie. Zapewniamy smaczne i różnorodne posiłki i przekąski na przerwę kawową, lunch, szkolenie, wykłady czy innego rodzaju biznesowe lub firmowe spotkanie. W zależności od zapotrzebowania, proponujemy catering w holu przed aulą, w bufecie, na wybranych salach bądź w restauracji.

Do każdego zlecenia na usługi gastronomiczne w naszym centrum szkoleniowo-konferencyjnym podchodzimy indywidualnie, proponując menu dostosowane do rodzaju i charakteru spotkania oraz liczby uczestników, a także opracowując sposób podania, dekoracje i zakres obsługi.

Koszt wynajmu sali

Koszt sali do wynajęcia we Wrocławiu zależy od kilku czynników, dlatego jeśli chcą Państwo poznać konkretną cenę wynajmu sali, zapraszamy do kontaktu z nami. Podczas rozmowy nasi specjaliści poproszą Państwa o informacje na temat danego zapotrzebowania – długości trwania konferencji lub szkolenia, liczby uczestników, wymagań dotyczących wyposażenia sali itp. Na ich podstawie przedstawią przygotowaną wycenę. Istnieje również możliwość wstępnej rezerwacji danego terminu na szkolenie lub event. Na Państwa adres zostanie przesłana umowa wynajmu sali, a po jej podpisaniu i odesłaniu do nas, konkretna data na wynajem sal we Wrocławiu zostanie zarezerwowana na stałe.

Pomoc doświadczonych specjalistów

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń, konferencji i innego rodzaju spotkań biznesowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, służymy fachową poradą i pomocą w zakresie przygotowania oraz organizacji dowolnego wydarzenia – szkolenia, warsztatów, konferencji czy seminarium. Doradzimy, jak najlepiej ustawić stoliki i nagłośnienie, co podać jako posiłek czy poczęstunek, a także – w jaki sposób ustawić harmonogram prelekcji, by wszyscy uczestnicy konferencji lub szkolenia komfortowo i bez poczucia zmęczenia mogli brać udział we wszystkich częściach warsztatów lub spotkań.