Aktualności

Życzenia wielkanocne Synergy
10 kwietnia 2020

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Szanowni Klienci, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam serdeczne życzenia: szczęścia, zdrowia, pomyślności i samych sukcesów, również zawodowych. Mamy nadzieję, że te święta mimo wielu ograniczeń będą pełne rodzinnego ciepła. Do zobaczenia po świętach! 🙂      

Życzenia Świateczne 2019
23 grudnia 2019

Święta Bożego Narodzenia – życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam wszystkiego co najlepsze – szczęścia, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Niech ten czas będzie pełen rodzinnego ciepła. Do zobaczenia!  

Wakacje 2019
19 czerwca 2019

Życzymy udanych wakacji

Z okazji rozpoczęcia wakacji życzymy Wam udanego wypoczynku, niezależnie od jego formy! Przypominamy również, że jesteśmy czynni przez cały rok, zapraszamy do kontaktu.  

Życzenia Wielkanocne od Synergy Trainings
17 kwietnia 2019

Święta Wielkanocne coraz bliżej!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zespół Synergy Trainings oraz całej Grupy Edukacja pragnie złożyć wszystkim naszym klientom oraz osobom zainteresowanym naszą ofertą serdeczne życzenia: szczęścia, zdrowia i chwil spędzonych wśród ukochanych osób. Do zobaczenia po świętach!  

18 grudnia 2018

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zarówno Synergy Trainings jak i cała Grupa Edukacja życzy wszystkim naszym klientom oraz pracownikom spokojnych Świąt spędzonych wśród najbliższych i szczęśliwego Nowego Roku! 🎄🎆 Do zobaczenia na naszych szkoleniach w 2019 roku 🙂