Aktualności

Życzenia Świateczne 2019
23 grudnia 2019

Święta Bożego Narodzenia – życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam wszystkiego co najlepsze – szczęścia, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Niech ten czas będzie pełen rodzinnego ciepła. Do zobaczenia!  

Wakacje 2019
19 czerwca 2019

Życzymy udanych wakacji

Z okazji rozpoczęcia wakacji życzymy Wam udanego wypoczynku, niezależnie od jego formy! Przypominamy również, że jesteśmy czynni przez cały rok, zapraszamy do kontaktu.  

Życzenia Wielkanocne od Synergy Trainings
17 kwietnia 2019

Święta Wielkanocne coraz bliżej!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zespół Synergy Trainings oraz całej Grupy Edukacja pragnie złożyć wszystkim naszym klientom oraz osobom zainteresowanym naszą ofertą serdeczne życzenia: szczęścia, zdrowia i chwil spędzonych wśród ukochanych osób. Do zobaczenia po świętach!  

18 grudnia 2018

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zarówno Synergy Trainings jak i cała Grupa Edukacja życzy wszystkim naszym klientom oraz pracownikom spokojnych Świąt spędzonych wśród najbliższych i szczęśliwego Nowego Roku! 🎄🎆 Do zobaczenia na naszych szkoleniach w 2019 roku 🙂  

Wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu
7 listopada 2018

Nowoczesna sala konferencyjna we Wrocławiu

Najnowocześniejsza sala w Synergy Trainings wreszcie na wynajem! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno szkoleniami jak i konferencjami w komfortowych warunkach. Do dyspozycji naszych klientów oprócz podstawowego wyposażenia oddajemy również projektor multimedialny, flipchart i inny potrzebny do przeprowadzenia spotkania sprzęt. Mamy jeszcze wolne terminy, zapraszamy do rezerwacji przez formularz kontaktowy: https://synergy-trainings.pl/kontakt/#zapytanie Więcej zdjęć: https://synergy-trainings.pl/wynajem-sal/galeria/ Do zobaczenia w Synergy Trainings […]