Aktualności

Wynajem miejsc parkingowych
19 września 2018

Wynajem miejsc parkingowych

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów postanowiliśmy uruchomić nową usługę – długoterminowy wynajem miejsc parkingowych we Wrocławiu! Dysponujemy około 50 wolnymi miejscami. Parking ma powierzchnię asfaltową i jest czynny od poniedziałku do piątku. Więcej informacji: https://synergy-trainings.pl/wynajem-sal/wynajem-dlugoterminowy/  

14 września 2018

Rozpoczęcie wynajmu powierzchni reklamowej

Od 14 września rozpoczynamy wynajem powierzchni reklamowych. Promuj swój biznes wśród studentów, uczniów i pracowników! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: https://synergy-trainings.pl/wynajem-sal/wynajem-powierzchni-reklamowej/  

Wynajem długoterminowy Synergy Trainings
6 lipca 2018

Start wynajmu długoterminowego

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj oferujemy również wynajem długoterminowy pod biura i inne rodzaje działalności. W ramach wynajmu do dyspozycji naszych klientów oddajemy również bezpłatny parking. Dostępne przestrzenie o powierzchni od 20 do 100m2. Wszystkie pomieszczenia znajdują się w naszym ośrodku przy ul. Krakowskiej, niedaleko centrum Wrocławia. Zapraszamy do kontaktu!  

5 lipca 2018

Nowe oznakowanie obiektu

Nasi klienci to nasza największa wartość, dlatego specjalnie dla nich staramy się nieustannie poprawiać. Ostatnio postanowiliśmy ulepszyć nasze oznaczenia, by dojazd do serca Synergy Trainings – naszej siedziby – był wyjątkowo łatwy. Do zobaczenia!  

Wynajem sal w Kłodzku
2 lipca 2018

Start podstrony oddziału w Kłodzku

Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy na naszym fanpage’u wystartowaliśmy zakładkę wynajmu sal w Kłodzku. Znajdują się tam informacje, zdjęcia i rozpis oferowanych pomieszczeń. Pełna oferta i dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Oddział Kłodzko”. Serdecznie zapraszamy!