Wynajem sali konferencyjnej

1

Do pobrania: schemat – Aula I budynek B (parter)

2

Do pobrania: schemat – Aula II i budynek B (piętro II)

3

Do pobrania: schemat – Budynek B (piętro I)

 

Organizacja branżowych eventów, jak np. konferencje to wielkie wyzwanie dla osób lub firm, planujących takie wydarzenia. Wrocław jest idealnym miastem do organizowania eventów i konferencji dla wielu branż. Najważniejszy jest oczywiście wartościowy program spotkania i ciekawe wystąpienia. Żeby jednak konferencję można było uznać za sukces, równie ważne jest miejsce, gdzie odbywa się impreza.

Właśnie na takie okazje przygotowaliśmy w Synergy Trainings nasze sale konferencyjne. Gwarantujemy Państwu i Państwa gościom pełen komfort. W naszym centrum szkoleniowo-konferencyjnym dysponujemy  salami, dostosowanymi do organizacji większych eventów. Każda sala konferencyjna posiada zaplecze multimedialne. Przygotowane dla Państwa sale to dwie duże aule i dwie mniejsze sale dydaktyczne. W zależności od charakteru wydarzenia, mogą Państwo wybrać aulę na 272 osoby, lub drugą w dwóch dostępnych ustawieniach; 240 stanowisk ze stolikiem i krzesłem lub 418 miejsc siedzących. Mniejsze sale mogą pomieścić odpowiednio 88 i 94 osoby. Oprócz zaplecza dydaktycznego, w Synergy Trainings oferujemy także catering, który w zależności od potrzeb może obejmować przerwy kawowe lub/i lunch dla Państwa gości.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów. W czasie wynajmu sal nasz personel jest do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie techniczne i organizacyjne.

 

Dogodna lokalizacja

Nasze centrum konferencyjne we Wrocławiu położone jest przy ulicy Krakowskiej, jedynie 2,5 km od centrum miasta, nad rzeką Oławką. Mieści się w cichej i spokojnej okolicy, gwarantującej dogodne warunki do zdobywania wiedzy. Co ważne ośrodek konferencyjny jest również dobrze skomunikowany z resztą miasta Wrocław, dzięki czemu umożliwia szybkie dotarcie w dowolne miejsce.

W naszym budynku znajdują się windy. Obiekt jest również w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezpłatnego i szybkiego internetu wi-fi, z którego mogą korzystać nasi Goście. Przed centrum konferencyjnym we Wrocławiu znajduje się duży, bezpłatny parking na ponad 90 samochodów. Dzięki temu wszystkie osoby wybierające się do nas na konferencje we Wrocławiu mogą mieć pewność, że zostawiają swój pojazd w bliskim, a przy tym bezpiecznym miejscu.

Szeroka oferta sal konferencyjnych

Synergy Trainings to wysokiej klasy obiekt konferencyjny we Wrocławiu, dysponujący 2 dużymi aulami oraz 47 mniejszymi salami i pomieszczeniami przeznaczonymi na konferencje, szkolenia, sympozja czy warsztaty. Nasze sale konferencyjne pomieszczą łącznie aż kilka tysięcy osób. Aule sprawdzą się znakomicie na duże konferencje i sympozja, bowiem zmieszczą 272 (aula pierwsza) oraz 418 osób (w przypadku auli drugiej). Pozostałe nasze sale konferencyjne we Wrocławiu przeznaczone są na mniejsze konferencje naukowe, szkolenia czy warsztaty, mieszcząc nawet 90 osób każda.

Funkcjonalne i nowoczesne sale konferencyjne

Oferujemy wynajem sal konferencyjnych we Wrocławiu, cechujących się dużą funkcjonalnością oraz kompleksowym wyposażeniem. Każda sala konferencyjna dysponuje bogatym zapleczem multimedialnym. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, wzmacniacze, mikrofony, rzutniki i projektory, tablice multimedialne, wskaźniki i inne akcesoria. Dzięki naszemu sprzętowi można bez trudu wyświetlać dowolną prezentację, pokaz slajdów, wykresy czy zdjęcia. Wysoka klasa sprzętu sprawia, że każdy uczestnik warsztatów, konferencji lub spotkania biznesowego będzie dobrze słyszał i widział prezentowane materiały nawet z dużej odległości.

Centrum Synergy Trainings, jako profesjonalne i nowoczesne miejsce na konferencje we Wrocławiu, dysponuje również odpowiednim umeblowaniem. Zdając sobie sprawę, jak męczące dla kręgosłupa może być siedzenie w jednej pozycji na wielogodzinnych wykładach czy szkoleniach, oferujemy wygodne, ergonomiczne meble. Nasze krzesła posiadają wyprofilowane siedzenia i oparcia zapewniające komfort siedzenia nawet przez długie godziny. Nasze meble wyróżniają się wyjątkowymi walorami użytkowymi, a jednocześnie są estetyczne wizualnie. Dzięki temu Państwa konferencja lub szkolenie będą charakteryzowały się nie tylko wysoką jakością merytoryczną wystąpień, ale też stylową i elegancką oprawą.

W zależności od charakteru spotkania i liczby Gości, nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego układu stolików i krzeseł na danej sali. Wśród uczestników spotkań biznesowych szczególną popularnością cieszy się układ konferencyjny z dużym stołem w centrum i krzesłami ułożonymi wokół, jak również układ w kształcie litery U (podkowy). Tego rodzaju rozmieszczenia zapewniają dobrą słyszalność oraz ułatwiają kontakt wszystkich osób biorących udział w spotkaniu. Na wykłady, konferencje i szkolenia polecamy tradycyjny układ (inaczej zwany klasowym) polegający na ustawieniu krzeseł i stolików w kierunku głównego podestu (swego rodzaju mównicy), umieszczonego w głównym miejscu sali. Układ ten gwarantuje doskonałą widoczność z każdego miejsca sali konferencyjnej we Wrocławiu.

Usługi dodatkowe

Nasz ośrodek, oprócz wynajmu sal konferencyjnych, zapewnia również dodatkowe usługi. Naszym Gościom możemy zaproponować catering, obejmujący smaczne i różnorodne menu – zarówno dania obiadowe i śniadania, jak też drobne przekąski. Oferujemy potrawy oraz napoje na lunche i przerwy kawowe podczas wykładów i warsztatów, a także na spotkania biznesowe.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu organizatorów szkoleń i konferencji we Wrocławiu, służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie ich organizacji. Pomagamy i radzimy w zakresie wyboru menu, rozmieszczenia krzeseł i stolików w salach, wyboru dekoracji, planu konferencji itp.

Oferujemy wsparcie organizacyjne i techniczne, obejmujące pomoc w podłączeniu i obsłudze profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego i multimedialnego. Nasi specjaliści profesjonalnie zainstalują oraz skonfigurują każde urządzenie, dzięki czemu nie będą się Państwo musieli martwić o sprzęt i skupić jedynie na warstwie merytorycznej wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu

Decydując się na wynajem sali konferencyjnej w naszym centrum, mają Państwo pewność, że każda konferencja we Wrocławiu zostanie fachowo zorganizowana, a cały proces przebiegnie w profesjonalnej, przyjaznej atmosferze. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty na wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią doradzą Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniej auli lub pomieszczenia, zarezerwują termin oraz pomogą w organizacji wydarzenia.