Synergy Trainings

wynajem sali szkoleniowej
synergy trainings

Zapraszamy do zapoznania się ze schematami, zdjęciami i opisami pomieszczeń oferowanych do wynajmu znajdującymi się w poniższych zakładkach. 

Kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych we Wrocławiu

Nasze centrum oferuje wynajem sal szkoleniowych, które łącznie mogą pomieścić kilka tysięcy osób. Dysponujemy dużą aulą i 30 mniejszymi pomieszczeniami dydaktycznymi. Wszystkie sale do szkoleń mieszczą się w kilku położonych blisko siebie budynkach.

Nasze sale szkoleniowe do wynajęcia zostały wyposażone w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt multimedialny. W dostępnej ofercie posiadamy rzutniki zainstalowane pod sufitem, ekrany do wyświetlania prezentacji, zdjęć, wykresów i slajdów, flipcharty na trójnogach, czy tablice suchościeralne i kredowe. Dysponujemy również dodatkowymi akcesoriami, takimi jak monitory, kable i przedłużacze, sprzęt nagłośnieniowy i mikrofony, stojaki, piloty do rzutników, wskaźniki itp.

Ośrodek Synergy Trainings to znakomite miejsce na szkolenie, konferencję, warsztaty, sympozjum czy spotkanie biznesowe. W zależności od rodzaju wydarzenia oraz liczby jego uczestników, każdy organizator ma możliwość wyboru sali szkoleniowej najlepiej dopasowanej do swych potrzeb i wymagań.

Ksero, bufet i automaty z przekąskami

W naszym ośrodku znajduje się również samoobsługowe ksero, oraz bufet z częścią jadalną. W obiektach mieszczą się także automaty z napojami i przekąskami. W głównym holu budynku A zainstalowany jest monitor, na którym są wyświetlane aktualne informacje dotyczące zajęć i wykładów odbywających się w obiekcie.

Budynki centrum Synergy Trainings wyposażone są w windy oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu, proponowanego bezpłatnie dla wszystkich Gości. Obiekty są w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niektóre sale szkoleniowe posiadają zamontowaną klimatyzację. Przed ośrodkiem mieści się darmowy parking dla uczestników szkoleń i konferencji, mogący pomieścić aż 90 samochodów.

Sale do wynajęcia w dogodnej lokalizacji

Ośrodek Synergy Trainings to doskonałe miejsce na szkolenia we Wrocławiu nie tylko ze względu na liczbę i pojemność sal do szkoleń, ale również na lokalizację. Centrum mieści się przy ulicy Krakowskiej nad rzeką Oławką w odległości zaledwie 3 km od centrum Wrocławia. Spokojna i cicha okolica zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy, natomiast bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych gwarantuje szybki, wygodny dojazd w różne części miasta.

Catering i pomoc organizacyjna

Nasi specjaliści oferują Państwu profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie organizacji danego szkolenia czy konferencji. Doradzamy, która sala szkoleniowa na wynajem będzie najbardziej odpowiednia i dopasowana do danego wydarzenia, zarówno pod względem jego rodzaju, jak i liczby Gości. Pomagamy w wyborze odpowiedniego menu, służymy również fachową pomocą w zakresie instalacji i obsługi sprzętu multimedialnego – nagłośnienia, rzutników i projektorów, ekranów itp.

Oferujemy także usługi gastronomiczne na Państwa szkolenie, konferencję, sympozjum czy inne wydarzenie. Proponujemy zarówno pełne menu ze smacznymi obiadami i śniadaniami włącznie, jak i bufet w formie przekąsek na lunche, przerwy kawowe i biznesowe spotkania. W ofercie posiadamy bogate, różnorodne menu, spośród którego każdy organizator wydarzenia może wybrać potrawy i przekąski najbardziej odpowiednie dla zaproszonych Gości.

Dzięki naszej pomocy organizacja szkolenia we Wrocławiu okaże się wyjątkowo prosta. Fachowe doradztwo i realna pomoc sprawiają, że organizatorzy oraz uczestnicy wydarzenia mogą poświęcić cały swój czas i energię na sam udział w szkoleniu czy konferencji, bez konieczności zajmowania się jego organizowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w współtworzeniu tego rodzaju wydarzeń (działamy na rynku już 25 lat, a od 1993, czyli roku powstania centrum, w naszych szkoleniach uczestniczyło ponad 57 000 osób), tak więc z pełną odpowiedzialnością oferujemy Państwu swoje usługi.

Koszt wynajmu sali szkoleniowej

Cena sali szkoleniowej na wynajem zależy od kilku czynników, dlatego podanie konkretnej, ostatecznej kwoty bez ich uwzględnienia, jest niemożliwe. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową wycenę wynajmu sali lub auli, zachęcamy do kontaktu z nami. Po ustaleniu terminu organizacji danego wydarzenia, jego charakteru (czy to szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe lub inne zdarzenie) czy też liczby biorących w nim udział uczestników, przedstawimy Państwu konkretną ofertę cenową.

Zorganizuj szkolenie w Synergy Trainings

Interesuje Państwa profesjonalna, wysokiej klasy organizacja szkoleń we Wrocławiu? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie naszego centrum. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, która sala szkoleniowa we Wrocławiu będzie najbardziej odpowiednia dla organizowanego wydarzenia oraz zarezerwujemy dogodny termin. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Budynek A

Piętro pomarańczowe

Rzut na I piętro budynku Synergy Trainings we Wrocławiu, z pomarańczowymi salami szkoleniowymi.Sala konferencyjna

Budynek A

Piętro zielone

Rzut na II piętro budynku Synergy Trainings we Wrocławiu, z zielonymi salami szkoleniowymi - 10 pomieszczeń.10 Sal szkoleniowych

Budynek A

Piętro fioletowe

9 Sal szkoleniowych

Budynek A

Piętro czarne

Rzut na III piętro budynku Synergy Trainings we Wrocławiu, piętro czarne z  salami szkoleniowymi - 5 pomieszczeń.5 Sal szkoleniowych

Budynek M

Piętro I

Rzut na I piętro budynku M Synergy Trainings we Wrocławiu z salami szkoleniowymi - 2 pomieszczenia.2 Sale szkoleniowe