Synergy Trainings

Piętro czarne
budynek a

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomieszczeń na czwartym piętrze budynku A, gdzie znajduje się 5 funkcjonalnych sal dydaktycznych. Każde z tych pomieszczeń zostało starannie wyposażone, aby zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia różnorodnych zajęć edukacyjnych.

Na tym poziomie znajdują się 2 duże sale wykładowe, mieszczące około 80 osób. Sala 403 wyposażona jest w „klasyczne” krzesła i ławki, natomiast w sali 408 znajdują się krzesła z pulpitami. Pozostałe 4 pomieszczenia, to pracownie komputerowe, wyposażone w 20 stanowisk komputerowych.

Przestrzenie na czwartym piętrze budynku A są idealne zarówno do organizacji szkoleń, kursów, jak i warsztatów w różnorodnej tematyce. Elastyczność pomieszczeń pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i wymagań, zapewniając optymalne warunki do efektywnej nauki i współpracy.

Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca do przeprowadzenia szkolenia, kursu lub warsztatu w inspirującej atmosferze, zapraszamy do skorzystania z naszych sal dydaktycznych na czwartym piętrze budynku A. Oferujemy wygodne i funkcjonalne rozwiązania oraz nowoczesne wyposażenie, które pozwolą Ci skutecznie realizować cele edukacyjne i osiągać sukcesy.

Wyposażenie: Tablica suchościeralna, Rzutnik multimedialny, Głośniki

Liczba miejsc: 56

Wifi: Tak

Wyposażenie: Tablica suchościeralna, Rzutnik multimedialny, Głośniki

Liczba miejsc: 72+8

Wifi: Tak

ZAREZERWUJ SALĘ

ul. Krakowska 56-62

pok. 015

50-425 Wrocław

mail: biuro@edukacja.wroc.pl

tel. 71 377 21 77

tel. 601 769 944