Synergy Trainings

Parter
budynek kłodzko

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomieszczeń konferencyjnych na parterze budynku w Kłodzku, gdzie znajduje się 2 aule. Każda z nich została starannie wyposażona, aby zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia różnorodnych szkoleń i warsztatów.

Aule zapewniają 60 miejsc siedzących, które mogą być łatwo dostosowane do potrzeb danego wydarzenia. Każde pomieszczenie wyposażone jest w rzutniki multimedialne oraz tablice, aby zapewnić wygodę i funkcjonalność podczas prowadzenia spotkań.

Przestrzenie na parterze budynku w Kłodzku są odpowiednie zarówno do organizacji konferencji z zakresu edukacji, biznesu, jak i innych dziedzin. Elastyczność pomieszczeń pozwala na dostosowanie ich do różnych tematów i wymagań, zapewniając optymalne warunki do efektywnej nauki i wymiany wiedzy.

Niezależnie od tego, czy organizujesz spotkanie biznesowe, konferencję branżową czy szkolenie dla zespołu, nasze aule konferencyjne zapewnią odpowiednią atmosferę i infrastrukturę techniczną, aby Twoje wydarzenie było udane.

Wyposażenie: Tablica czarna, Rzutnik multimedialny, Rzutnik pisma, Umywalka

Liczba miejsc: 60

Wifi: Tak

Wyposażenie: Tablica czarna, Rzutnik multimedialny, Umywalka

Liczba miejsc: 60

Wifi: Tak

ZAREZERWUJ SALĘ

ul. Wyspiańskiego 2F

57-300 Kłodzko

mail: klodzko@edukacja.wroc.pl

tel. 608 32 31 69

tel. 74 867 05 53

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność, Warunki)