Rozmieszczenie budynków

Plan rozmieszczenia budynków w Synergy Trainings

 

Budynek A

Składa się z sześciu kondygnacji, na których znajdują się: sale dydaktyczne, szkoleniowe, komputerowe, profesjonalnie wyposażone studio nagrań, studio foto, siedziba Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”, siedziba Agencji Interaktywnej Lama Media, dwa punkty ksero, automat z ciepłymi napojami, bufet z zapleczem kuchennym oraz z częścią jadalną, a także szatnia.

Na każdym półpiętrze znajdują się strefy relaksu, do których zapraszamy wszystkich Klientów.
Budynek nie zawiera barier architektonicznych i jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Obiekt posiada przestronna windę, która ułatwia komunikację na terenie całego budynku.

Budynek B

Zbudowany jest z nieotynkowanej cegły, dzięki czemu posiada niepowtarzalny klimat i urok. Ulokowany jest po prawej stronie posesji i jest połączony bezpośrednio z budynkiem A. Składa się z trzech kondygnacji. W budynku znajdują się dwie aule o powierzchni 270m², a także 3 sale dydaktyczne o powierzchni 55m² mieszczące do 40 osób.

Budynek C

Budynek przedszkola „Bajkowa Przystań”  znajduje się w głębi posesji, za budynkiem A, w zacisznym zakątku tuż nad rzeką Oławą.

Budynek M

Mieści się najbliżej parkingu, jest jednak oddzielony od niego zadrzewionym pasem zieleni. W jego skład wchodzą dwie kondygnacje oraz podpiwniczenie. Na pierwszej kondygnacji, znajduje się siedziba Kancelarii Adwokackiej Jana Biecia. Na drugim poziomie mieszczą się sale dydaktyczne.