Wynajem sal Kłodzko

Dane kontaktowe – Kłodzko:

Synergy Trainings Kłodzko

Zapytania dotyczące wynajmu sal w Kłodzku należy kierować na adres klodzko@edukacja.wroc.pl

Telefon: 74 867 05 53, 608 32 31 69

Adres: ul. Wyspiańskiego 2F, 57-300 Kłodzko

 

 

Oferta wynajmu sal w Kłodzku

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych, komputerowych i auli na terenie naszego obiektu w Kłodzku. Budynek mimo niewielkiej odległości od centrum miasta umiejscowiony jest w otoczeniu zieleni, co ułatwi stworzenie spokojnej atmosfery spotkania. Dojazd jest łatwy, a przygotowany przez nas bezpłatny parking niweluje problem braku miejsc do zostawienia pojazdów.

Synergy Trainings Kłodzko to miejsce przygotowane do prowadzenia szkoleń, warsztatów i innych form spotkań – wszystkie pomieszczenia przed wynajmem przystosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Sale są przestronne, dobrze oświetlone i doskonale wyposażone, dzięki czemu każde szkolenie z pewnością zakończy się sukcesem. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również sprzęt multimedialny, który umożliwia łatwe przeprowadzenie prezentacji, wyświetlenie filmu lub zdjęć.

 

Aktualnie na terenie Kłodzka dysponujemy:

  • 9 salami szkoleniowymi (do 48 miejsc)
  • 2 salami komputerowymi (do 17 stanowisk)
  • 3 aulami (do 120 miejsc)
  • sprzętem multimedialnym (ekrany, rzutniki, laptopy, DVD itp.)
  • 75 miejscami parkingowymi

Dlaczego warto nas wybrać?

Synergy Trainings Kłodzko, tak samo jak cała marka Synergy Trainings należy do Grupy Edukacja (https://grupaedukacja.com), co gwarantuje duże doświadczenie w branży edukacyjnej, podparte doświadczeniem podmiotów Grupy prowadzonych we Wrocławiu. Jako Grupa prowadzimy między innymi szkołę wyższą, przedszkole, szkołę podstawową i liceum. W Kłodzku oprócz oddziału Synergy Trainings oferującego wynajem sal prowadzimy również Wyższą Szkołę Zarządzania „Edukacja”.

Galeria sal na wynajem