Trenerzy

Małgosia Borla

Jest nauczycielką oraz tłumaczką języka angielskiego. Jej przygoda z językiem angielskim zaczęła się w szkole podstawowej, kiedy wyjechała do Wielkiej Brytanii i przez kilka lat uczęszczała do Haddenham Middle School w Buckinghamshire.

czytaj więcej...

Kamila Madeja-Bień

Jest założycielką Partnerstwa COGITUM Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Zawodowego. Kamila Madeja-Bień ukończyła studia magisterskie oraz doktoranckie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

czytaj więcej...

Magdalena Ślazyk–Sobol

Specjalizacje: Obszar Human Resources Management, dobór personalny, budowanie ścieżek kariery, oceny okresowe, systemy motywacyjne, Outplacement Coaching grupowy oraz indywidualny Trening interpersonalny.

czytaj więcej...

Marcin Haberla

Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Doświadczony badacz i trener. Z badaniami związany od 2003 roku.

czytaj więcej...

Dariusz Jadach

Jest audytorem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy Jednostki Certyfikującej TÜV Rheinland Polska oraz wykładowcą i trenerem TÜV Akademia Polska.

czytaj więcej...

Andrzej Jurkiewicz

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, Wydziału Górniczego. Kierował spółkami, które zajmowały się dostawą energii cieplnej, obsługą systemów ciepłowniczych oraz realizacją kompleksowych programów termomodernizacyjnych.

czytaj więcej...

Artur Kotliński

Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych, ewaluacji i monitoringu. Od 11 lat jest konsultantem i szkoleniowcem w projektach unijnych oraz projektach biznesowych.

czytaj więcej...

Damian Ostrowski

Jest nauczycielem, wykładowcą i trenerem wykonującym swoją pracę z pasją i przyjemnością. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy ze wszystkimi grupami odbiorców: pracodawcami, pracownikami i studentami.

czytaj więcej...

Zbigniew Wrona

Dr inż. Zbigniew Wrona jest adiunktem w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla różnorodnych organizacji.

czytaj więcej...