Szkoła Językowa EDUKACJA

O Nas
Znajomość języków jest jedną z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Nie ważne jakim językiem zaczniesz mówić, poczujesz zmianę, zwiększysz swoje możliwości w wyborze ofert pracy, wyjedziesz bez stresu na wymarzone wakacje, poznasz nowych ludzi.
Czy chciałbyś swobodnie rozmawiać, zwiedzać świat bez językowych barier,
jeśli tak WITAMY W NASZEJ SZKOLE
SZKOŁA JĘZYKOWA EDUKACJA przy ulicy Krakowskiej 56-62, której założycielem jest Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja, została powołana do organizowania i prowadzenia szerokopojętej działalności w zakresie nauczania języków obcych.

 

Szkoła Językowa EDUKACJA działa pod patronatem Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacja wykorzystując jej kapitał ludzki i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Profesjonalizm, wysokie umiejętności interpersonalne naszych lektorów razem z zastosowaniem nowoczesnych ale, sprawdzonych metod nauczania sprawi, że uczenie się języka obcego stanie się niezwykle przyjemnym i fascynującym zajęciem. Jednoczesne rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie) z naciskiem na komunikację gwarantuje efektywną naukę, a przyjazna, serdeczna atmosfera sprawia, że znikają bariery językowe i stres .Stres przygotowuje nas do walki lub ucieczki, my sprawimy, że stres od którego chcesz uciec stanie się drogą do realizacji celów i marzeń.
Każdy kurs rozpoczynają zajęcia przygotowujące do nauki języka obcego. Nasi słuchacze zapoznają się na nich z najnowszymi technikami uczenia się języków, zapamiętywania słówek, a nawet relaksacji, która poprawia skuteczność i szybkość nauki. Zajęcia te zostaną powtórzone w połowie kursu, po to by zwiększyć tempo i zweryfikować wybraną metodę. Nie musimy przecież uczyć się przez całe życie w ten sam sposób .My wprowadzamy różne metody odpowiednie do poziomu każdego słuchacza i indywidualnych predyspozycji.
W przerwie każdych zajęć przeprowadzamy krótki trening pamięci (około 10 min.), który nie tylko pomaga w szybszym zapamiętywaniu trudnych struktur językowych czy słówek,ale też rozwija naszą kreatywność, podnosi koncentrację,pozwala nam na zwiększenie dystansu do samego siebie, a co za tym idzie na przełamanie bariery językowej, a także bariery wstydu przed popełnieniem błędu.