Praca – KIEROWNIK DZIAŁU SZKOLEŃ

edulog

Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja” sp. z o.o. we Wrocławiu

z a t r u d n i

KIEROWNIKA DZIAŁU SZKOLEŃ

Podstawowe obowiązki:

  • kierowanie pracą działu szkoleń
  • sprzedaż usług szkoleniowych oraz doradczych,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
  • wprowadzanie nowych programów szkoleń do oferty;
  • monitorowanie i analiza wyników działalności działu,
  • nawiązywanie współpracy z nowymi trenerami, specjalistami -praktykami z branży;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata),
  • znajomość branży szkoleniowej,
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie sprzedaży oraz tworzenia usług.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres mailowy: edukacja@edukacja.wroc.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się nasza ofertą.