Warsztaty we Wrocławiu – Synergy Trainings

Warsztaty Wrocław

 

Warto inwestować w rozwój osobisty

 

Każdy z nas coś potrafi, większość z nas odnajduje się w pewnym obszarze wiedzy, odnosząc tam mniejsze i większe sukcesy. Wielu z nas ma swoje specjalizacje i zamyka się w nich, zapominając, że do szczęścia i sukcesów potrzebny jest rozwój osobisty, który przydaje się w każdym, nie tylko zawodowym, obszarze.

 

Z tego względu warto uczęszczać na warsztaty rozwoju osobistego. Dzięki nim odkryjemy wewnętrzny potencjał, który można skutecznie rozwijać. W Synergy Trainings doskonale to rozumiemy, proponując różnorodne warsztaty, jakie pomagają w odnalezieniu swojej zawodowej drogi. Szkolenia organizujemy we Wrocławiu, a w naszej ofercie mamy kilka grup warsztatów. Jedne z nich odnoszą się do mody i wyglądu (“Zasady mody. Jak ubierać się gustownie i z klasą”, “Make-up bez tajemnic. Nauka makijażu dla Ciebie”, “Jak wypaść przekonująco? Mowa ciała i autoprezentacja. Savoir-vivre na co dzień dla kobiet”).

 

Kolejne warsztaty skupiają się na technice decoupage, czyli sposobie, jaki polega na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru. Co ciekawe można je stosować na drewno, metal, szkło czy ceramikę. Nasz kursy mogą pomóc w tworzeniu takich dzieł. Oferujemy kursy: “Potrafię dekorować metodą decoupage”, “Warsztaty z decoupagu klasycznego – Przedmioty użytku domowego po metamorfozie decoupage”, “Warsztaty z decoupagu klasycznego – Decoupage na szkle”.

 

Specyficzną, ale bardzo popularną grupą warsztatów są te, które odnoszą się do umiejętności w zakresie przygotowania specjalnych kartek (“„Spersonalizowana kartka z twoim zdjęciem”), mini albumów („Kieszonkowy album”) czy pudełek urodzinowych (“Exploding Box na chrzest”).

 

Są też warsztaty, które szczególnie przypadną do gustu wielbicielom astrologii – “Warsztaty z astrocoachingu” i “Astrologia profesjonalna”. Osobną grupę stanowią kurs “Zarządzanie budżetem domowym”, który przyda się każdemu, jak i “Szydełkowanie jest proste”.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową