Uprawnienia Zawodowe

 

Przekwalifikowanie to szansa, warto ją wykorzystać

 

Trzeba sobie to jasno powiedzieć, bo nikt przecież za nas tego nie zrobi. Nasza droga zawodowa nie musi być usłana różami i niestety czasami tylko pozornie jest prosta. Może się zdarzyć, że konieczne jest gruntowne przekwalifikowanie, by móc znów zaistnieć na rynku pracy. Co wtedy zrobić? Niezbędne są kursy zawodowe. Polecamy ośrodek szkoleniowy Synergy Trainings, który zlokalizowany jest we Wrocławiu.

 

Takie kursy są szczególnie polecane dla osób, które pragną zacząć coś nowego, bo w dotychczasowym obszarze zawodowym ciężko znaleźć pracę. Będą pomocne także dla osób, które już mają doświadczenie w danym obszarze zawodowym, ale chcą zdobyć nowe uprawnienia, dzięki jakim zwiększą swoje możliwości, a co za tym idzie zarobki.

 

W Synergy Trainings mamy do zaoferowania kursy, które dopasowane są do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Wszystko, żeby każdy uczestnik szkoleń miał pewność, że nabyta wiedza i umiejętności praktyczne to nie strata czasu. Mamy wiele dostępnych kursów, między innymi “Kurs obsługi wózków jezdniowych”, “Konserwator urządzeń objętych dozorem”, “Obsługa suwnic, żurawi, podestów, wciągarek” czy “Uprawnienia elektroenergetyczne”. Inne to “Konserwator wózków jezdniowych podnośnikowych”, “BHP i P.Poż” i “Audyt energetyczny i doradztwo”.

 

Dla osób, które zaczynają wszystko od nowa, tak zdobyte uprawnienia zawodowe poza wiedzą i niezbędną praktyką, oferują coś więcej: nadzieję na lepsze jutro. Wygląda to tak, że w jeden dzień nie mamy nic, co moglibyśmy zaoferować pracodawcy (nie licząc naszych kompetencji, na które w danej chwili nie ma zapotrzebowania), ale już w kolejne dni zyskujemy wiedzę, a co za tym idzie pewność siebie, że sobie poradzimy. Mówiąc ogólniej, zdobywamy nowe umiejętności, które są pożądane przez pracodawców, co sprawia, że otwierają się przed nami nowe możliwości. To działanie więc procentuje bardzo mocno i wpływa na wszystkie sfery życia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową