Kursy językowe – certyfikaty TELC

 

Szkolenia językowe, czyli większe możliwości

Świat pędzi do przodu, nie zaczeka na wszystkich. To stwierdzenie można odnieść do wielu sytuacji, na pewno zaś pasuje do własnego rozwoju. Należy go rozumieć w ten sposób, że jeśli zaniedbamy rozwój naszych kompetencji, to po jakimś czasie możemy się zdziwić, na jakim poziomie pozostaliśmy. Żeby tak się nie stało, powinniśmy stale się szkolić – najlepiej we Wrocławiu, w ośrodku szkoleniowym Synergy Trainings.

Jakie kursy najlepiej robić? Które zagwarantują sukces? Bardzo dobre i godne polecenia są kursy językowe. Dzięki nim pojawiają się zupełnie nowe możliwości, przede wszystkim zawodowe, bo coraz większa ilość pracodawców poszukuje pracowników ze znajomością języka angielskiego, ale także innych języków. Szczególnie godny polecenia jest język niemiecki, coraz większa ilość firm poszukuje specjalistów ze znajomością tego języka.

Jak skutecznie udowodnić, że zna się bardzo dobrze dany język? Jakie certyfikaty są godne polecenia? Zdecydowanie warto polecić certyfikaty TELC. Zostały stworzone na podstawie skali poziomów biegłości językowej, jaka zawarta jest w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. Certyfikaty TELC uznawane są przez różne instytucje czy pracodawców. Co interesujące, Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej uznał, że te egzaminy spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego, a także dokumentują znajomość języka obcego w służbie cywilnej. W ofercie Synergy Trainings znajdziemy szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego, a także “Polish for foreigners” (czyli Polski dla obcokrajowców).

Na pewno warto zrobić certyfikat TELC, bo gwarantuje on wymierne korzyści, które pozytywnie wpływają na różne sfery naszego życia. Zamiast czekać na lepsze czasy, które mogą nigdy nie nadejść, lepiej zacząć działać, a kurs przygotowujący do certyfikatu TELC jest w tym sensie bardzo dobrą inicjatywą.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową