Finanse i księgowość

 

Szkolenia to same zalety

Być może dla niektórych są to słowa na wyrost, ale przyznać trzeba, że uczestnictwo w szkoleniach to same zalety. Tym bardziej, jeśli te szkolenia są specjalistyczne i przygotowanie dla osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie. Szkolenia w Synergy Trainings we Wrocławiu pokazują, że jest to możliwe. Dobrym przykładem są szkolenia z finansów i księgowości.

Jeśli już pracujemy to uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach, jak właśnie szkolenia z finansów czy szkolenia z księgowości sprawiają, że znacząco podnoszą się nasze kompetencje. Nieprzypadkowo podaliśmy tu taki przykład, otóż w tych właśnie dziedzinach – finansowych i księgowych, zyskiwanie nowej wiedzy jest niezbędne, żeby skutecznie funkcjonować. Proszę sobie wyobrazić specjalistę, który w specjalizacji ma księgowość, ale korzysta z nieaktualnych przepisów. Taka osoba nie jest traktowana poważnie.

W tym właśnie celu, w Synergy Trainings przygotowaliśmy bardzo różnorodne tematy szkoleń, które jednak skupiają się na głównych zagadnieniach, czyli finansach i księgowości. Najlepsze na początek jest szkolenie: “Finanse dla niefinansistów”, na których poruszane są takie zagadnienia, jak podstawy rachunkowości, analiza sprawozdań finansowych czy koszty przedsiębiorstwa. Jest to szkolenie dla początkujących, osób, które na co dzień nie zajmują się zagadnieniami finansowymi. Przystępując do tego szkolenia, możemy być pewni, że cała wiedza zostanie przekazana w sposób jak najbardziej zrozumiały i przystępny.

Bardziej zaawansowane jest kolejne szkolenie: “Budżetowanie w przedsiębiorstwie”, na którym poruszane są takie pojęcia, jak istota budżetowania, zasady i metody budżetowania czy główne typu budżetów. To samo można powiedzieć o innych szkoleniach. Pierwsze z nich “Controlling i rachunkowość zarządcza” przeznaczone jest dla osób, które odpowiedzialne są w firmie za takie kwestie, jak controlling operacyjny, budżetowanie kosztów i przychodów czy sporządzanie prognozowanych sprawozdań finansowych.

W każdej firmie – bez względu na jej wielkość – niezbędny jest specjalista, który będzie kontrolował koszty. W tym celu przygotowaliśmy bardzo pomocne szkolenie: “Zarządzanie kosztami”, na którym poruszane są zagadnienia, jak wpływ zaawansowanego otoczenia technologicznego na koszty przedsiębiorstwa, analiza przydatności tradycyjnych systemów rachunku kosztów w podejmowaniu decyzji, rachunek kosztów działań jako instrument zaawansowanej rachunkowości zarządczej.

Poza tym organizujemy szkolenia, dzięki którym można oceniać i analizować funkcjonowanie firmy i kontrahentów (“Analiza wiarygodności kontrahentów” oraz “Ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa”).

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową