Oferta Szkoleniowa

Istnieją różne opinie na temat tego, jak najlepiej polepszać swoje kompetencje. Jedne są lepsze, drugie gorsze, nikt jednak nie ma wątpliwości, że sukces można osiągnąć dzięki szkoleniom i warsztatom. Żeby jednak wynik by faktycznie miarodajny, warto poznać profesjonalny ośrodek szkoleniowy, w którym sprawdzona i bogata oferta pomoże nam w różnych dziedzinach życia. Takim ośrodkiem jest Synergy Trainings we Wrocławiu. Sprawdź naszą ofertę warsztatów oraz szkoleń i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Warte polecenia są szkolenia otwarte, czyli przeznaczone dla wszystkich. Takie szkolenia odpowiednie są dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta to szkolenia prawno-administracyjne, jak “Prawo pracy z uwzględnieniem najnowszych zmian w 2016 r.”, “Samodzielny księgowy-bilansista” czy „Sekretarka w małej firmie”, ale w ofercie są również takie pozycje, jak “Opiekun/opiekunka osób starszych”, “Kurs pilotów wycieczek” i “Kurs edytorstwa współczesnego”.

Oferujemy warsztaty, które łączą w sobie elementy treningu i edukacji z danego zakresu. Uczestnicy dzięki różnym formom aktywnego udziału mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami. Od lat w naszej ofercie są także uprawnienia zawodowe, niezbędne, żeby w praktyce przyswoić jakąś nową umiejętność, która pożądana jest na rynku pracy. Przykłady takich szkoleń to: “Kurs obsługi wózków jezdniowych”, “Uprawnienia elektroenergetyczne” czy ”Audyt energetyczny i doradztwo”.

Bardzo popularne są szkolenia jakościowe i optymalizacyjne, z finansów i księgowości, zarządzania oraz kompetencji społecznych. Jako że są to dziedziny, które szybko się zmieniają, to stale ulepszamy i aktualizujemy ofertę, by była dopasowana do aktualnych potrzeb.

Trudno sobie wyobrazić, aby funkcjonować w dzisiejszych czasach bez znajomości obsługi komputera i języków obcych. W naszym ośrodku we Wrocławiu wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom, organizując profesjonalne, podparte doświadczeniem warsztaty komputerowe, dzięki którym można uzyskać certyfikat ECDL (czyli European Computer Driving License, który respektowany jest w całej Europie jako potwierdzenie wiedzy oraz umiejętności obsługi komputera), jak i kursy językowe, które kończą się uzyskaniem cenionego certyfikatu TELC.

Synergy Trainings należy do Grupy Edukacja. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie GrupaEdukacja.com