Oferta pracy – pracownik do działu księgowości

Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja” sp. z o.o. zatrudni:

PRACOWNIKA DO DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość komputera – w tym programu MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia

Opis stanowiska:

  • sporządzanie rocznych deklaracji PIT 4R, PIT 8A
  • prowadzenie ewidencji księgowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowo-podatkowymi aspektami działalności firmy,
  • terminowe przygotowanie, kontrola deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi
  • przygotowanie analiz oraz raportów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze

ZGŁOSZENIA: (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres mailowy: edukacja@edukacja.wroc.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się nasza ofertą.

Praca w Synergy Trainings