Oferta Szkoleniowa

Istnieją różne opinie na temat tego, jak najlepiej polepszać swoje kompetencje. Jedne są lepsze, drugie gorsze, nikt jednak nie ma wątpliwości, że sukces można osiągnąć dzięki szkoleniom. Żeby jednak wynik by faktycznie miarodajny, warto poznać profesjonalny ośrodek szkoleniowy, w którym sprawdzona i bogata oferta pomoże nam w różnych dziedzinach życia. Takim ośrodkiem jest Synergy Trainings we Wrocławiu. Sprawdź naszą ofertę.

Warte polecenia są szkolenia otwarte, czyli przeznaczone dla wszystkich. Takie szkolenia odpowiednie są dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta to szkolenia prawno-administracyjne, jak “Prawo pracy z uwzględnieniem najnowszych zmian w 2016 r.”, “Samodzielny księgowy-bilansista” czy „Sekretarka w małej firmie”, ale w ofercie są również takie pozycje, jak “Opiekun/opiekunka osób starszych”, “Kurs pilotów wycieczek” i “Kurs edytorstwa współczesnego”.

Oferujemy warsztaty, które łączą w sobie elementy treningu i edukacji z danego zakresu. Uczestnicy dzięki różnym formom aktywnego udziału mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami. Od lat w naszej ofercie są także uprawnienia zawodowe, niezbędne, żeby w praktyce przyswoić jakąś nową umiejętność, która pożądana jest na rynku pracy. Przykłady takich szkoleń to: “Kurs obsługi wózków jezdniowych”, “Uprawnienia elektroenergetyczne” czy ”Audyt energetyczny i doradztwo”.

Bardzo popularne są szkolenia jakościowe i optymalizacyjne, z finansów i księgowości, zarządzania oraz kompetencji społecznych. Jako że są to dziedziny, które szybko się zmieniają, to stale ulepszamy i aktualizujemy ofertę, by była dopasowana do aktualnych potrzeb.

Trudno sobie wyobrazić, aby funkcjonować w dzisiejszych czasach bez znajomości obsługi komputera i języków obcych. Wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom, organizując profesjonalne, podparte doświadczeniem warsztaty komputerowe, dzięki którym można uzyskać certyfikat ECDL (czyli European Computer Driving License, który respektowany jest w całej Europie jako potwierdzenie wiedzy oraz umiejętności obsługi komputera), jak i kursy językowe, które kończą się uzyskaniem cenionego certyfikatu TELC.